option-select

Як відновити волосся після невдалого фарбування

22 ноября 2020

Сучасній жінці важко обійтися без фарбування волосся. На жаль, але багато хто вже з 18-и років помічає на голові сиві волоски. Та й мода диктує свої правила в плані різноманітності колірних рішень для волосся, перед якими часом просто неможливо встояти. І все б нічого, але волосся при фарбуванні дуже сильно страждає, стає ламким, сухим, кінчики все більше розшаровуються. А ще більш серйозні проблеми виникають після невдалого фарбування. Чому фарби ушкоджують локони і як відновити пошкоджене волосся - ми зібрали найефективніші засоби, які користуються найбільшою популярністю серед наших клієнтів.

Чому фарба шкодить волоссю

Структура кожного волоска пориста. При збільшенні під мікроскопом кожен локон буде чимось нагадувати рибні лусочки. Якщо кучері чисті, довгі, доглянуті, їх лусочки будуть розташовуватися рівно і відбивати світло, що і робить їх блискучими. Щоб фарба могла змінити структуру локона, вона повинна розпушити лусочки. Після цього компоненти барвника проникають всередину пористої структури. Такий вплив на волосся дуже агресивний і чешуйкам потрібен додатковий догляд, щоб вони знову набули нормальний стан. І, якщо не забезпечити їм такий догляд, на голові може утворитися "мочалка".

Тому, в першу чергу завжди потрібно вибирати якісні засоби для фарбування, а по-друге чітко розуміти, який відсоток окислювача в фарбі ідеально підходить для конкретного типу волосся. Існує 4 основних % окислювачів:

 1. 3%;
 2. 6%;
 3. 9%;
 4. 12%.

Чим вище відсоток, тим сильніше дія речовини. А щоб мінімізувати негативний вплив речовини, досить просто скорегувати час впливу барвника на локони. Але, тут важливо враховувати швидкість, з якою Ви зможете нанести на голову необхідну для рівномірного розподілу кількість фарби. А ще важливо пам'ятати, що фарбоване волосся дуже сильно пошкоджується під впливом сонця, тому в літню пору його обов'язково необхідно ховати під головним убором.

как восстановить волосы после окрашивания

Як відновити сухе волосся після фарбування

Як правило після застосування барвника локони стають більш сухими, ніж були до цього. Тому їм потрібно забезпечити якісне зволоження та живлення, щоб повернути здоровий блиск і гарний зовнішній вигляд. При цьому, найкраще вибирати сучасні засоби, адже вони відрізняються продуманим складом і максимальною ефективністю. Та й ви ніколи не зможете вгадати, як саме на ваших кучерях відбитися черговий "диво-рецепт". Благо, сучасний ринок пропонує масу рішень для відновлення сухих і ламких локонів після використання фарби:

 • Масла и сироватки з ефектом реконструкції. Зазвичай використовуються після стайлінгу і фарбування. Основа цих продуктів: шовкові протеїни, кератин і колаген.
 • Змивні і незмивні кондиціонери з ефектом живлення, зволоження і одночасної підтримки насиченості кольору.
 • Кератинові маски для інтенсивного відновлення. Базуються на кератині з різною молекулярною масою, дорогоцінних маслах і екстрактах.

Якщо ж потрібно захистити шкіру голови або локони з максимальним ефектом, можна вибирати:

 • Ампули з відновлюючими речовинами. Вони запобігають випаданню волосся, їх пересушуванню, появі лупи і т.п.
 • Речовини, що захищають шкіру голови від різних проблем. Сюди входять: бальзами, шампуні, пінки і т.д.
 • Комплексні рішення. До них також відносяться лінії, в складі яких може бути, наприклад, шампунь, бальзам і маска.

как восстановить сухие волосы после окрашивания

Як відновити свій колір волосся після фарбування

Багато жінок люблять проводити експерименти зі своїми локонами, але в результаті приходять до висновку, що краще все ж повернутися до свого природного кольору. Щоб реалізувати це, варто скористатися одним з методів:

 1. Простий і природний, з мінімальними пошкодженнями, але тривалий. Потрібно просто дочекатися, поки волосся відросте. Запобігти різких переходів на шляху до свого кольору, допоможуть тонуючі засоби.
 2. Оптимальний метод —використання щадного барвника, максимально близького до натурального кольору. Якщо після численних фарбувань важко згадати, який колір був натуральним, можна подивитися на брови або почекати, поки волосся трохи відросте.
 3. Універсальний метод. Підходить як для шатенок і брюнеток, які освітлювали шевелюру, так і для блондинок, які хочуть повернутися від темного кольору до свого "рідного". Звернутися в салон, де фахівці проведуть спеціальну змивку барвника і запропонують найдоцільніше фарбування.

Останній метод актуальний як і після Модного окрашивания на короткие волосы, так і після багаторазового використання різних барвників з кардинальною зміною іміджу.

Перед публікацією відгуки проходять модерацію
Корзина
(066) 107-07-20
Зворотний дзвінок